Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK2/WWW/klub31.sk/www/system/libraries/cDatabase.php on line 47 Klub31 - O nás

O nás

Univerzitné pastoračné centrum MOSTY (UPC MOSTY) sa špecializuje na pastoráciu vysokoškolákov, pracujúcich a rodín, pre ktorých vytvára duchovný domov v univerzitnom spoločenstve  v Mlynskej doline v Bratislave, v ktorom môžu zažívať slobodné stretnutia s Bohom a stretávať sa s ľuďmi, s ktorými zdieľajú svoju skúsenosť viery. UPC MOSTY prostredníctvom svojich aktivít zabezpečuje všetky bohoslužobné, pastoračné, výchovné a vzdelávacie programy.

UPC Mosty je oficiálnym reprezentantom Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania (ECAV) a účelovým zariadením cirkevného zboru ECAV Bratislava Legionárska pre pastoráciu vysokoškolákov na internátnej a akademickej pôde v Mlynskej doline v Bratislave. 

UPC Mosty pracuje na báze ekumenizmu a na základe princípov občianskej spoločnosti spolupracuje so všetkými relevantnými organizáciami.

UPC MOSTY sídli v priestoroch (KLUB31 miesto pre teba, kancelária a poradňa) na Átriových domkoch blok G v Mlynskej doline v Bratislave.